Оздоровлення та відпочинок дітей

Одним із найважливіших завдань у сфері соціального захисту дітей є реалізація їх права на оздоровлення та відпочинок, стовідсоткове охоплення організованими формами оздоровлення дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
Літнє оздоровлення та відпочинок дітей сприяє поліпшенню та зміцненню фізичного та психологічного стану здоров’я дітей, відновленню життєвих сил. Крім того, оздоровлення дітей під час канікул запобігає бездоглядності дітей, створює умови для розкриття та розвитку їх творчих здібностей.
На Херсонщині розпочала свою роботу філія Міжнародного дитячого центру «Артек», «Артек Річковий», яку відкрили у Новоолександрівці, на базі дитячого оздоровчого табору ім. Івана Бережного колишньої Нововоронцовської райради.
27 липня 2021 року, за сприянням Херсонської районної державної адміністрації, та Чорнобаївської сільської ради для 7 дітей пільгової категорії було організовано поїздку до табору на І зміну.
Протягом відпочинку діти будуть оздоровлюються в унікальних природно-кліматичних умовах серед мальовничої природи на березі річки Дніпро, насолоджуючись цілющим повітрям, мальовничими краєвидами і пейзажами місцевості.
За час перебування у таборі діти зможуть відпочити після напруженого навчального року, набратися сил та отримати безліч позитивних вражень на весь рік. Кожна дитина отримає унікальну можливість набути нові знання, розвинути свої особисті вміння в новому напрямку.