Співпраця Херсонської райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування – це сильна громада

«Херсонська района державна адміністрація готова допомагати у вирішенні проблем адміністративно-територіальним одиницям району . Наша місія бути корисними для громад. Сподіваємось на плідну співпрацю та у будь-який час будемо раді вас бачити» – неодноразово наголошує очільник Херсонського району Михайло Лінецький.


15 вересня 2021 року у приміщенні Херсонської районної державної адміністрації відбулася робоча зустріч начальника відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування Херсонської районної державної адміністрації Тетяни Орлової з першим заступником голови Ювілейної сільської ради Сергієм Петроченком
Так, обговорювалися питання, щодо налагодження тісного діалогу та взаємодії структурних підрозділів районної державної адміністрації та сільської ради, готовності допомагати, забезпечувати дотримання законів, прав та інтересів громадян.
Під час зустрічі розглядалися проблемні питання, що стосуються соціально-економічного розвитку громади.
Триває процес налагодження співпраці між новоутвореною Херсонською районною державною адміністрацією та громадами, які увійшли до нового Херсонського району.