Відбулася робоча нарада та засідання експертної комісії архівного відділу Херсонської районної державної адміністрації

14 вересня 2021 року у приміщенні Херсонської районної державної адміністрації, відбулася робоча нарада архівного відділу районної державної адміністрації під керівництвом начальника архівного відділу Лариси Косенко стосовно нагальних питань, що виникають під час роботи.

В роботі наради взяли участь: головні спеціалісти відділу – Ніна Нагірняк, Олена Заровна, Людмила Спринчан та провідний спеціаліст відділу – Світлана Дмітрієва. Працівниками відділу було обговорено: передачу документів Національного архівного фонду місцевими радами до архівного відділу Херсонської районної державної адміністрації на упорядкування та на подальше постійне зберігання; виконання контрольних документів та звітності, що надходять від Державного архіву області; своєчасного виконання розпоряджень, доручень голів обласної та районної державних адміністрацій та інше.

Також відбулося засідання експертної комісії архівного відділу районної державної адміністрації де було розглянуто питання щодо номенкулатури справ на 2021 рік структурних підрозділів Херсонської районної державної адміністрації.
Усі документи розглянуто та схвалено експертною комісією.
За результатами рішення комісії підготовлено експертні висновки та разом із описами направлено на погодження експертно-перевірної комісії Державного архіву Херсонської області.