Відбулося свято “Посвята в юннати”

Сьогодні,в місті Херсоні, в комунальному закладі «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради відбувся виховний захід «Посвята в юннати», до якого долучився голова Херсонської районної державної адміністрації Михайло Линецький.

Очільник Херсонського району, в ході заходу звертаючись до юних натуралістів, відзначив, що любов до України розпочинається з любові до малої Батьківщини, до квітів біля шкільного подвір’я, до дерев біля своїх осель та всіх представників тваринного світу, з дітей, які по-справжньому люблять природу рідного краю, і цінують рідну країну, та ніколи в житті не будуть прагнути полишити її в майбутньому. Побажав “юннатам” максимально отримувати знання від професійних вихователів, керівників гуртків закладу.

По завершенню заходу, Михайло Линецький подякував директору комунального закладу Ельвірі Вітренко за дбайливе ставлення до виховання учнівської молоді, та залучення дітей до вивчення рідної природи, рідного краю, і всіх  унікальних природних ресурсів, які є на території Херсонської області.

Голова районної державної адміністрації отримав від дітей щиру подяку та пов`язав разом з керівниками гуртків зелені символічні галстуки юннатам.

Захід проходив в дружній атмосфері та піднесеному, святковому настрої.

Довідково : Мета заходу – активізація екологічного  руху на Херсонщині, формування екологічної свідомості і культури учнівської молоді, її творчого, інтелектуального розвитку, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації; виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді.