Святкування Дня захисників і захисниць України у Херсонському районі

Слово «захисник» стало для нас сакральним після 2014 року. Ці всі роки Україну захищають мужні хлопці та дівчата на сході країни, а також волонтери та професіонали своєї справи на різних фронтах.
З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу, в адміністративно-територіальних одиницях Херсонського району вжито заходів з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України.
Напередодні, 06 жовтня 2021 року у Великокопанівській сільській громаді проведено зустріч із капітаном 57 бригади Олександром Довгим та отаманом Олешківського козацтва Олегом Бойком. Капітан розповів про життя в зоні АТО/ООС, справжню відвагу на передовій та втрати.
В усіх територіальних громадах 14 жовтня 2021 року відбудуться церемонії покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків, місць поховання тощо учасників та героїв АТО/ООС.

У Херсонській міський територіальній громаді пройде урочиста посвята поповнення 2021 року в курсанти Херсонської державної морської академії в рамках «Естафети морських поколінь».
Співпадає це свято і з 310 – тою річницею від заснування Олешківської Січі та Днем Українського Козацтва. Тому, в Олешківській територіальній громаді цей день розпочнеться молебнем за мир та процвітання.
Всі заходи, що проведені та проводяться на території Херсонського району, відбуваються із дотриманням карантинних норм.
Учасники та члени сімей загиблих учасників АТО/ООС зі Станіславської сільської громади отримають матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових проблем у розмірі 1000 грн та 2000 грн відповідно за рахунок коштів сільської ради.

Багато героїв з Херсонського району формують генетичний код захисника нашої країни. Україну є кому захищати і ми пишаємося цим! Низький уклін усім, хто захищає нашу країну!