Привітання голови Херсонської районної державної адміністрації з Днем захисників і захисниць України, Днем українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці

Сьогодні, 14 жовтня Україна відзначає три славних празника – День захисників і захисниць України, День українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.
День захисників і захисниць України відзначається в українському суспільстві в одне з найбільших релігійних свят – Покрови Пресвятої Богородиці. Саме, Пресвята Богородиця здавна була заступницею і покровителькою українського козацтва, а тепер й нашого українського війська.

Цей день є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю. Усвідомлюючи своє високе призначення – охороняти життя та мир свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії України бере приклад зі своїх праотців. Адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передались їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.

                                                       Шановні захисники і захисниці незалежної України!

Щиросердечно дякуємо Вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною!

Бажаю Вам і вашим родинам міцного здоров’я на довгі роки, божої ласки та захисту, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі в ім’я миру та спокою на українській землі та розбудови Українського війська!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою,
голова Херсонської районної державної адміністрації                                                                    Михайло ЛИНЕЦЬКИЙ