!!!Оперативна інформація станом на 18.10.2021 року по Херсонському району щодо ситуації з коронавірусом!!!

Станом на 18 жовтня 2021 року в Херсонському районі функціонує 30 пунктів вакцинації, щеплення проводяться усіма наявними вакцинами.
У місті Херсоні працюють чотири Центри вакцинації проти COVID-19:
– ТРЦ «Фабрика», вул. Залаегерсег, 18 (з 10:00 до 17:00);
– ТЦ «Епіцентр», Бериславське шосе, 17 (субота, неділя з 10:00 до 17:00);
– поліклініка № 3, проспект 200 років Херсона, 25 (з 10:00 до 17:00);
– поліклініка № 1, вул. Комарова, 2 (з 10:00 до 17:00).
Щеплення громадян проводиться вакциною Moderna, Pfizer та CoronaVac.
На вакцинацію проти COVID-19 можна записатись через контакт-центр МОЗ або через сайт: https://vaccination.covid19.gov.ua/, де зазначено, зокрема, місцезнаходження пунктів щеплення та їх графіки роботи, а також через медичну інформаційну систему закладів охорони здоров’я.
У Херсонському районі першою дозою провакциновано 112995 осіб, що становить 44% населення району, яке має бути провакциноване, у тому числі, за останню добу – 1099 осіб, другою дозою – 84367 осіб це 33% населення району у тому числі за останню добу – 334 особи.
За останню добу у районі зафіксовано 233 нових лабораторно підтверджений випадків захворювання на Covid–19.
За інформацією керівників закладів охорони здоров’я всі пункти та центри щеплень станом на 18 жовтня 2021 року розпочали свою роботу у штатному режимі, в достатній кількості забезпечені вакциною та шприцами, все обладнання необхідне для проведення вакцинації справне.
У Херсонському районі працівниками Центрів надання первинної медико-санітарної допомоги постійно проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо необхідності вакцинації проти COVID-19, на офіційних сайтах здійснюється постійне оновлення інформації щодо ситуації в районі та публікуються статистичні дані.
Сімейними лікарями проводиться робота з пацієнтами, приділяючи особливу увагу особам, з хронічними захворюваннями та формуються списки осіб, які виявили бажання вакцинуватися.
Відповідальні особи ЦПМСД співпрацюють з керівниками підприємств, установ та організацій, які діють на території району, з метою надання методичних рекомендацій для зменшення випадків захворюваності та формування списків працівників, які надали згоду на проведення щеплення.
Проводиться робота щодо збільшення відсотка охоплення вакцинацією від коронавірусної хвороби COVID-19 працівників закладів охорони здоров’я та сфери освіти.
У соціальній мережі Facebook та на офіційному сайті Херсонської районної державної адміністрації висвітлено інформацію щодо графіку роботи та місцезнаходження центрів вакцинації проти COVID-19 та інформацію про платформи на яких можна записатись на вакцинування.

Просимо всіх більш відповідально ставитись до свого здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтесь соціальної дистанції.

******

За останню добу в Херсонській області проведено 1618 ПЛР-досліджень, 249 досліджень методом ІФА на виявлення коронавірусу, а також 425 досліджень експрес-тестами для визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2.
Зафіксовано в Херсонській області 469 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з яких 268 жінок та 201 чоловік. Серед них 39 дітей та 8 медичних працівників.

Show Buttons
Hide Buttons