Мінцифра проведе Дія.EduCon — масштабну онлайн-подію для фанатів цифрової освіти

Як навчити 6 млн українців цифрової грамотності за 3 роки? Запрошуємо зануритися в тренди разом із експертами та амбасадорами цифрової освіти.
29 листопада 2021 року Міністерство цифрової трансформації України проведе масштабну онлайн-подію для фанатів цифрової освіти.
Стратегічний партнер події — Програма EGAP, що фінансується Швейцарією і реалізується Фондом Східна Європа. Подію організовано в партнерстві з «Проєктом підтримки Дія», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.
Що таке Дія.Цифрова освіта?
Дія.Цифрова освіта — це національний проєкт із розвитку цифрової грамотності українців. Проєкт має дві складові: онлайн і офлайн.
Портал Дія.Цифрова освіта — це можливість безоплатно навчатися в інноваційному форматі освітніх серіалів за участі експертів і селебріті (Марія Єфросініна, Євген Клопотенко, Jerry Heil і багато інших зірок). Загалом на порталі вже близько 70 освітніх серіал із цифрової грамотності для юристів, вчителів, медиків, журналістів, держслужбовців, школярів тощо. Портал відвідали 3 млн користувачів, а зареєструвалися на навчання близько 1 000 000 українців.
Офлайн-мережа хабів цифрової освіти — це понад 6 000 партнерських установ по всій Україні (бібліотеки, ЦНАПи, приватні компанії тощо), де всі охочі безоплатно можуть навчатися цифрової грамотності.
Що чекає на вас під час онлайн-події Дія.EduCon?
Запуск Дія.Цифрова освіта 2.0 — презентація оновлень на платформі та англомовної версії сайту
Презентація нових рамок цифрових компетентностей: експертний краш-тест
Національна та регіональні концепції розвитку цифрових компетентностей
Оприлюднення результатів дослідження цифрової грамотності українців
Додаткова аналітика та дослідження: Цифрограм, ICDL, SELFIE
Як розвивається мережа хабів цифрової освіти та комп’ютеризація сільських бібліотек
Ознайомитися з програмою онлайн-події: https://www.educon.in.ua
Участь у Дія.EduCon безкоштовна! Для участі необхідно зареєструватися.

Джерело: https://cutt.ly/GTK8a5X

Show Buttons
Hide Buttons