Актуальні питання для Станіславської сільської ради обговорені народними обранцями

Мешканці територіальних громад свідомо обирають депутатів місцевої ради. Саме їх зусиллями потім забезпечується розвиток територіальних громад, благополуччя їхніх жителів, процвітання сіл, селищ, міст.
24 листопада 2021 року в приміщенні Станіславської сільської ради під головуванням Станіславського сільського голови Івана Самойленка відбулося пленарне засідання ХХ сесії VІІІ скликання. У роботі сесії взяли участь 17 із 23 депутатів. До порядку денного було включено 53 питання.
Варто зазначити, що всі питання порядку денного попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій.
У ході засідання депутати затвердили Регламент Станіславської сільської ради, внесли зміни до Статуту комунального підприємства сільської ради «Надія», Положення про відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму, та місцевих програм: «Розвиток освіти Станіславської територіальної громади на 2021 рік», «Програми культурно-масових заходів Станіславської територіальної громади на 2021 рік». Завідувач Станіславської амбулаторії загальної практики сімейної медицини доповіла про медичне обслуговування жителів Станіславської територіальної громади за ІІ квартал. Директор комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» прозвітувала про роботу в напрямку надання соціальних послуг у ІІІ кварталі 2021 року. Начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Станіславської сільської ради разом з директорами закладів освіти та культури відрапортувалися про стан реалізації державної політики у відповідних напрямках.
Також, у звязку з підписанням Президентом України Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост», який парламент ухвалив 14 липня 2021 року після повторного розгляду з пропозиціями Глави держави та який удосконалює правове регулювання інституту старост задля його подальшого розвитку, місцеві народні обранці заслухали та розглянули питання стосовно внесення змін до Положення про старосту.
Розглядалися у ході сесійного засідання бюджетні, земельні й інші важливі для життєдіяльності громади питання.
Відповідно до регламенту рішення з усіх питань порядку денного будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Станіславської сільської ради.

Show Buttons
Hide Buttons