!!!Оперативна інформація станом на 25.11.2021 року по Херсонському району щодо ситуації з коронавірусом!!!

Станом на 25 листопада 2021 року в Херсонському районі функціонує 31 пункт вакцинації, щеплення проводяться усіма наявними вакцинами, додатково відкриті пункти вакцинації в ТЦ «Епіцентр», Бериславське шосе, 17, у супермаркетах 33м², просп. 200 років Херсона, 5, «Таврія В», вул. 49 Гвардійської дивізії, 24, у приміщенні залізничного вокзалу у м. Херсон (графік роботи: понеділок, середа, п’ятниця з 10.00-15.00).
Додатково пункт вакцинації працюватиме 27 листопада з 09.00 до 12.00 на першому поверсі КЗ «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара».
У місті Херсоні працюють три Центри вакцинації проти COVID-19:
– ТРЦ «Фабрика», вул. Залаегерсег, 18 (з 10:00 до 17:00, четвер, п’ятниця, субота, неділя);
– КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» №3, проспект 200 років Херсона, 25 (з 10:00 до 17:00, субота, неділя);
– КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних» поліклініка №1, вул. Комарова, 2 (8.00-16.00 щоденно, 8.00 – 17.00 субота та
неділя). Щеплення громадян проводиться вакциною Moderna, Pfizer та CoronaVac.
На вакцинацію проти COVID-19 можна записатись через контакт-центр МОЗ або через сайт: https://vaccination.covid19.gov.ua/, де зазначено, зокрема, місцезнаходження пунктів щеплення та їх графіки роботи, а також через медичну інформаційну систему закладів охорони здоров’я.
У Херсонському районі першою дозою провакциновано 171537 осіб, що становить 38% населення району, яке має бути провакциноване у тому числі за останню добу 739 осіб, другою дозою – 145547 осіб це 32% населення району у тому числі за останню добу 1827 осіб.
За останню добу в районі зафіксовано 117 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на Covid-19.
За інформацією керівників закладів охорони здоров’я всі пункти та центри щеплень станом на 25 листопада 2021 року розпочали свою роботу у штатному режимі, в достатній кількості забезпечені вакциною та шприцами, все обладнання необхідне для проведення вакцинації справне.
У Херсонському районі працівниками Центрів надання первинної медико-санітарної допомоги постійно проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо необхідності вакцинації проти COVID-19, на офіційних сайтах здійснюється постійне оновлення інформації щодо ситуації в районі та публікуються статистичні дані.
Сімейними лікарями проводиться робота з пацієнтами, приділяючи особливу увагу особам, з хронічними захворюваннями та формуються списки осіб, які виявили бажання вакцинуватися.
Відповідальні особи ЦПМСД співпрацюють з керівниками підприємств, установ та організацій, які діють на території району, з метою надання методичних рекомендацій для зменшення випадків захворюваності та формування списків працівників, які надали згоду на проведення щеплення.
Особлива увага приділяється наданню роз’яснень стосовно вакцинації
осіб, які знаходяться в групі ризику щодо розвитку ускладнень, та осіб старших за 60 років.
У соціальній мережі Facebook та на офіційному сайті Херсонської районної державної адміністрації висвітлено інформацію щодо графіка роботи та місцезнаходження центрів вакцинації проти COVID-19 та інформацію про платформи, на яких можна записатись на вакцинування.

Просимо всіх більш відповідально ставитись до свого здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтесь соціальної дистанції.

******

За минулу добу Херсонській області проведено 1124 ПЛР-дослідження, 301 дослідження методом ІФА на виявлення коронавірусу, а також 1090 досліджень експрес-тестами для визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2.
Зафіксовано Херсонській області 282 нових лабораторно підтверджених випадки захворювання на COVID-19, з яких 170 жінок та 112 чоловіків. Серед них 30 дітей та 7 медичних працівників.

Show Buttons
Hide Buttons