Поліція Херсонщини запрошує на службу

Служба в поліції – вибір сильних духом людей. Не кожен зможе боротися зі злочинністю, захищати слабких, рятувати життя і долі.
Ти прагнеш змінити своє життя на краще та стати справжнім фахівцем свої справи? Хочеш мати престижну роботу, де тебе будуть поважати та рахуватись з твоє думкою? Допомагати людям та бути впевненим у своєму майбутньому?
Сьогодні Національна поліція України надає тобі можливість стати юридично грамотним та фізично розвинутим.
Після вступу до Національної поліції України ти будеш забезпечений гідною заробітною платою, повним соціальним пакетом в який входять: безкоштовний проїзд у громадському транспорті, лікування та право на отримання житла. Також ти матимеш право виходу на пенсію за пільговим обчисленням років.
Загальні вимоги до кандидатів:
громадянство України;
повна загальна середня освіта (для кандидатів на офіцерський склад – повна вища освіта);
знання Конституції України, Законів України «Про Національну поліцію України», «Про запобігання корупції», Кодексу України про адміністративні правопорушення та кримінально-процесуального законодавства;
вільне володіння українською мовою.
Для того, щоб взяти участь у конкурсі для зайняття вакантних посад в ГУНП в Херсонській області, а також у заклади вищої освіти системи МВС України необхідно заповнити електронну анкету на офіційному сайті ГУНП в Херсонській області.
У разі виникнення питань звертатись за адресою: м. Херсон, вул. Лютеранська, 4, (тел.: 0552 45-94-73, 45-94-77, 45-94-36 або у відділи та відділення поліції області за місцем проживання.
Джерело: https://cutt.ly/cTX7uZj

Show Buttons
Hide Buttons