«Безбар’єрна грамотність» — новий курс на Дія.Цифрова освіта

Міністерство цифрової трансформації за підтримки ПРООН запустило новий освітній серіал про основні принципи безбар’єрності.
Курс було створено в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської в партнерстві з радницею-уповноваженою Президента України з питань безбар’єрності , ГО «Безбар’єрність» та іншими представниками громадянського суспільства та експертами.
В українському суспільстві існує комплекс обмежень для різних груп у можливості безбар’єрного доступу до інфраструктури, транспорту, зайнятості, освіти, отримання публічної інформації, послуг з боку держави та бізнесу тощо. У відповідь останніми роками дедалі більше поширюється запит на впровадження інклюзії та безбар’єрності в різних життєвих сферах. Рівний доступ, рівні можливості, забезпечення залучення та універсальності стають важливими темами, які дискутуються та починають впливати на порядок денний. Серіал з 8 серій тривалістю 6-10 хвили ознайомить глядачів з основними принципами безбар’єрності на прикладі повсякденних життєвих ситуацій.
Олександр Шелест, заступник Міністра цифрової трансформації України:
«За даними нового дослідження рівня цифрових навичок українців, проведеного Мінцифри у 2021 році, 52.4% осіб з порушеннями слуху мають бажання розвивати свою цифрову грамотність. І це демонструє суспільний запит на збільшення кількості інклюзивного контенту і впровадження принципів безбар’єрності у різних сферах життя. І новий серіал — важлива частина великої просвітницької кампанії про безбар’єрність як нову суспільну норму».
Про що курс?
що таке безбар’єрність
що саме спричиняє бар’єри
кого стосується безбар’єрність
чому варто уникати стереотипів та упереджень
чи готові українці долати бар’єри
чому ми як суспільство потребуємо безбар’єрності
чому безбар’єрність — це спільна справа
Долучайтесь до перегляду безоплатного курсу за посиланням.
Джерело: https://cutt.ly/xIf4eZy

Show Buttons
Hide Buttons