!!!Оперативна інформація станом на 14.01.2022 року по Херсонському району щодо ситуації з коронавірусом!!!

Станом на 14 січня 2022 року в Херсонському районі функціонує 31 пункт вакцинації, щеплення проводяться усіма наявними вакцинами, додатково відкриті пункти вакцинації в ТЦ «Епіцентр», Бериславське шосе, 17, у приміщенні залізничного вокзалу у м. Херсон (графік роботи: понеділок, середа, п’ятниця з 10.00-15.00).
У місті Херсоні працюють чотири Центри вакцинації проти COVID-19:
– ТРЦ «Фабрика», вул. Залаегерсег, 18 (з 10:00 до 17:00);
– Супермаркет «Таврія В», вул. 49 Гвардійської дивізії, 24 (з 10:00 до 17:00);
– КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» № 3, проспект 200 років Херсона, 25 (з 10:00 до 17:00, субота, неділя);
– КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних» поліклініка №1, вул. Комарова, 2 (з 8:00 до 17:00). Щеплення громадян проводиться вакциною Moderna, Pfizer та CoronaVac.
На вакцинацію проти COVID-19 можна записатись через контакт-центр МОЗ або через сайт: https://vaccination.covid19.gov.ua/, де зазначено, зокрема, місцезнаходження пунктів щеплення та їх графіки роботи, а також через медичну інформаційну систему закладів охорони здоров’я.
У Херсонському районі першою дозою провакциновано 192537 осіб, що становить 42% населення району, яке має бути провакциноване у тому числі за останню добу 371 осіб, другою дозою – 182348 особи це 40% населення району у тому числі за останню добу 424 осіб, третьою дозою – 429 осіб у тому числі за останню добу 29 осіб, бустерною (4) дозою щеплено 2251 осіб у тому числі за останню добу 287 осіб.
За останню добу в районі зафіксовано 58 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на Covid-19.
За інформацією керівників закладів охорони здоров’я всі пункти та центри щеплень станом на 14 січня 2022 року розпочали свою роботу у штатному режимі, в достатній кількості забезпечені вакциною та шприцами, все обладнання необхідне для проведення вакцинації справне.
У Херсонському районі працівниками Центрів надання первинної медико-санітарної допомоги постійно проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо необхідності вакцинації проти COVID-19, на офіційних сайтах здійснюється постійне оновлення інформації щодо ситуації в районі та публікуються статистичні дані.
Сімейними лікарями проводиться робота з пацієнтами, приділяючи особливу увагу особам, з хронічними захворюваннями та формуються списки осіб, які виявили бажання вакцинуватися.
Відповідальні особи ЦПМСД співпрацюють з керівниками підприємств, установ та організацій, які діють на території району, з метою надання методичних рекомендацій для зменшення випадків захворюваності та формування списків працівників, які надали згоду на проведення щеплення.
Особлива увага приділяється наданню роз’яснень стосовно вакцинації
осіб, які знаходяться в групі ризику щодо розвитку ускладнень, та осіб старших за 60 років.
У соціальній мережі Facebook та на офіційному сайті Херсонської районної державної адміністрації висвітлено інформацію щодо графіка роботи та місцезнаходження центрів вакцинації проти COVID-19 та інформацію про платформи, на яких можна записатись на вакцинування.

Просимо всіх більш відповідально ставитись до свого здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтесь соціальної дистанції.

******

За минулу добу в Херсонській області проведено 593 ПЛР-дослідження, 130 досліджень методом ІФА на виявлення коронавірусу, а також 439 досліджень експрес-тестами для визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2.

Зафіксовано в Херсонській області 91 новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19, з яких 44 чоловіки та 47 жінок. Серед них 3 дітей 4 медичні працівники.

Show Buttons
Hide Buttons