Управління соціальної політики РДА

Управління соціальної політики районної державної адміністрації
Начальник управління:
 Жадан Михайло Анатолійович

Поштова адреса: вул. Свободи 89, смт. Білозерка, Херсонська область, 75000
Приймальні дні: вівторок з 08.00-17.00, четверг з 08.00-17.00.(кабінет начальника управління)

тел. – –
e-mail: [email protected]

Положення про управління соціальної політики районної державної адміністрації 

Здоров’я дітей

Одним із найважливіших завдань у сфері соціального захисту дітей є реалізація їх права на оздоровлення та відпочинок. Стан здоров’я дітей – один із показників рівня соціально-економічного розвитку суспільства, тому особливого значення набуває організація ефективного оздоровлення та відпочинку підростаючого покоління.
Управління соціальної політики Херсонської районної державної адміністрації проводить роботу щодо організації направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки на оздоровлення до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» (м.Київ) і державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» (м. Одеса) за рахунок бюджетних коштів.
Після тривалих карантинних обмежень з березня розпочали свою роботу ДПУ «МДЦ «Артек» та УДЦ «Молода гвардія», де оздоровлюються діти з різних куточків України. Згідно Положень про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку до УДЦ «Молода гвардія» та МДЦ «Артек» першочергово оздоровлюються: діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції; діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту; діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; діти з інвалідністю; діти, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення; діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах. За поточний період 2021 року, сформовано пакети документів та направлено 18 дітей пільгових категорій до зазначених дитячих центрів. Управління соціальної політики продовжує здійснюватися робота щодо прийому звернень від батьків або осіб, що їх замінюють, щодо надання путівок до вищезазначених закладів оздоровлення та відпочинку та поновлює персоніфіковану базу даних дітей за даним напрямком.

Show Buttons
Hide Buttons