Інформація щодо ситуації у Херсонській області від начальника ОВА Ярослава Янушевича станом на 02.10
➖Генштаб ЗСУ (інформація станом на 06:00 02.10): на Південнобузькому напрямку обстрілів зазнали райони 28 населених пунктів вздовж лінії зіткнення.
➖ОК “Південь” (інформація за 01.10): Противник і далі зосереджує зусилля на утриманні займаних позицій. Активно здійснює повітряну розвідку з БпЛА, 3 безпілотники збито нашими підрозділами.
Ворог намагається вишукувати способи для покращення логістичного забезпечення своїх військ, продовжує налагодження альтернативних переправ та ремонтні роботи в районі Антонівського та Каховського мостів.
Нашою авіацією нанесено 9 ударів по ворогу, а ракетно-артилерійськими підрозділами виконано близько 550 вогневих завдань, зокрема по ворожих логістичних центрах та районах зосередження живої сили й техніки.
Втрати ворога на півдні – 64 рашисти, 2 самохідні гаубиці «Мста-С», 2 протитанкові ракетні комплекси, 16 танків та 11 одиниць іншої авто-бронетехніки. Один БТР затрофеєнно. Також знищено склад з боєприпасами.
➖Понад 3 тис. жителів деокупованих населених пунктів Херсонщини отримають разову грошову допомогу в розмірі 1200 гривень. Перші виплати Укрпошта доставила у Кочубеївку, Пригір’я, Заградівку. Якщо маєте питання щодо отримання виплат, Звертайтесь до Мінреінтеграції за номером 15-48 або на гарячу лінію Уповноваженого з питань ВПО: +38 (066) 813 62 39.
#stoprussia