Набори відкритих даних

Єдинний державний веб-портал відкритих даних

ПРО ПУБЛІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ У ФОРМІ ВІДКРИТИХ ДАНИХ

Питання відкритих даних регламентуються статтею 101 Закону України «Про доступ до публічної інформації» та постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 року № 835.

Розпорядники інформації зобов’язані оприлюднювати і регулярно оновлювати публічну інформацію у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних та на своїх веб-сайтах.

Створення та забезпечення функціонування Єдиного державного веб-порталу відкритих даних здійснюється Державним агентством з питань електронного урядування, яке є його утримувачем.

Публічна інформація у формі відкритих даних є дозволеною для її подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов’язковим посиланням на джерело отримання такої інформації.

Публічна інформація у формі відкритих даних – це публічна інформація у форматі, що дозволяє її автоматизоване оброблення електронними засобами, вільний та безоплатний доступ до неї, а також її подальше використання.

Набір даних – електронний документ, який містить відкриті дані та складається із структурованої сукупності однорідних значень (записів), включає поля даних та метаінформацію про них;

Оприлюднення набору даних – розміщення та оновлення розпорядником інформації наборів даних на офіційному веб-сайті розпорядника інформації або на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних та забезпечення доступу до наборів даних за допомогою інтерфейсу прикладного програмування.

Розпорядчі акти голови  обласної державної адміністрації  щодо організації роботи з оприлюднення інформації у формі відкритих даних:

Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22 вересня 2016 року № 714 «Про організацію роботи з оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних».

Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26 червня 2019 року № 457 «Про деякі питання розміщення наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних».

Show Buttons
Hide Buttons

2024 keto gummies beware keto gummies shark tank new keto gummies review keto acv gummies reviews scam watch this keto gummies what s the best keto acv gummies best keto gummies for effective weight loss 2023 keto diet keto acv gummies alert keto acv gummies reviews acv keto gummies do keto acv gummies kelly clarkson weight loss keto gummies dr oz overview of side effect resolutions good keto acv gummies good keto gummies us reviews official 100 safe does it really work or not keto acv gummies reviews scam or not watch this keto gummies acv keto gummies to lose weight work kelly clarkson weight loss secret diet exclusive before and after photos