Інвестиційний потенціал

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ РОЗВИТОК РАЙОНУ

Визначено, що район має високий оздоровчо-рекреаційний, туристичний потенціал, обумовлений наявністю низки факторів, сприятливих для розвитку цієї сфери. Це насамперед наявність ресурсів, які можуть бути задіяні у процесі формування рекреаційно-оздоровчої інфраструктури.

Позитивний вплив сільського зеленого туризму на поліпшення умов якості життя селян полягає передусім у тому, що він розширює сферу зайнятості сільського населення, особливо жінок, і дає селянам додатковий заробіток.

Пішохідні маршрути однією з найбільших піщаних пустель Європи (Олешківські піски), відвідування святинь українського козацтва, пам’ятки історії об’єкти історико-культурної спадщини району та інших історичних місць.

Також в районі активно розвивається водний туризм, сільський зелений, винний, екологічний, історико-культурний, гастрономічний, подієвий.

Туристичні пропозиції задовольняють попит на атмосферні тури на будь-який смак, для будь-якої вікової категорії, і в будь-яку пору року. Це кайтинг, яхтинг, байдарки, прогулянки на квадроциклах, риболовля, полювання, театр під відкритим небом, відвідування, подорожування козацькими шляхами та багато інших туристичних атракцій.

Туризм, відпочинок, лікування та оздоровлення набувають все відчутнішого значення в соціально-економічному розвитку Херсонщини та у районі Проте значна частина природних територій, об’єктів культурної спадщини та туристичної інфраструктури не пристосована відповідно до міжнародних вимог для туристичних відвідувань, а туристичні послуги в усіх секторах індустрії туризму здебільшого не відповідають вимогам щодо якості обслуговування.

У районі туристичні послуги надають 9 зелених садиб – «Чумацька криниця», «Казка Олешшя», клуб любителів коней «Буцефал», кінний клуб «Gran Prix», екопоселення «Райдуга», комплекс «Лісовий хутір», комплекс рибалки та відпочинку «Дельта Дніпра» с.Дніпровське, екоклуб «Savage» с.Кізомис, садиба «Рибальський стан» с.Велетенське та 6 закладів індивідуального розміщення ТОВ «Синєвир» с.Токарівка, готель «Легенда» с.Чорнобаївка, готель «Стар» с.Чорнобаївка, готелі «Колос», «Автосвіт» та «Калиба».

Туристичні послуги надає також НПП «Олешківські піски», який створено 23 лютого 2010 року згідно Указу Президента України №221/2010 з метою збереження, поновлення та раціонального використання типових та унікальних степових та водни х природоохоронних комплексів Придніпров’я, загальна площа парку складає 11671,06 га, із них ПНДВ «Раденське»” – 9873,36 га або 84,5% від всієї території парку та Буркутська ділянка, яка охоплює 1797,7 га (15,5%). Екскурсії проводяться по трьох екологічних стежках.

 

 

Show Buttons
Hide Buttons