Кожен українець має свій досвід війни, свої втрати, свою вразливість: вимушений переїзд, психологічні і фізичні травми, економічна незахищеність, невизначеність майбутнього. Як лікар може працювати зі своїми вразливостями та вразливостями пацієнта?
На це питання команда Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» (USAID HRS) підготувала відповіді та рекомендації у брошурі про вразливість в рамках серії публікацій «Люди та людяність в охороні здоров’я».
?Ця брошура допоможе зупинитися на хвилинку, зануритися у свої почуття та проаналізувати власний досвідом, краще зрозуміти себе, своїх пацієнтів та колег. Побороти стереотипи щодо вразливості.
?Всі психологічні та соціальні чинники такі ж важливі, як і фізичний стан людини. Слухати і чути людину, задавати питання, перевіряти власне розуміння та припущення – це ключові навички для цілісного підходу в охороні здоров’я.
➡️Завантажити брошуру можна на сайті НСЗУ за посиланням: https://cutt.ly/2LIcJPf .
❗Якщо ваш медичний заклад зацікавлений отримати друковані примірники брошури «Я знаю, що таке вразливість. Впевнені?», перейдіть за посиланням, щоб зробити замовлення – https://forms.office.com/r/jaca6BMxCW.
Друк та пересилка матеріалів безкоштовні для вас та здійснюються за рахунок проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».