Підсумки засідання Кабінету Міністрів
Затверджено порядок використання коштів Фонду ліквідації наслідків збройної агресії росії. Порядок визначає, зокрема, питання використання коштів на відбудову, відбір проектів і пріоритетність відновлення об’єктів, прозорість звітування.
http://surl.li/eurgn

Відповідно до затвердженого Урядом Порядку кошти буде спрямовано на такі основні напрями: будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт об’єктів критичної інфраструктури, закупівлю шкільних автобусів, спеціального транспорту для закладів охорони здоров’я та комунальних підприємств з благоустрою територій тощо.
http://surl.li/eurjz


Примусово вилучені в Україні об’єкти права власності росії та її резидентів будуть реалізовуватися на електронних аукціонах відповідно до порядку, що діє відносно продажу об’єктів малої приватизації.
http://surl.li/eurja


Загалом, за словами Прем’єр-міністра, через постійні атаки пошкодженими залишаються майже два десятки енергоблоків теплоелектростанцій. З урахуванням окупації частини енергооб’єктів Україна тимчасово втратила 44% атомної генерації, 75% потужності ТЕС та 33% блочних ТЕЦ. Кожна друга підстанція «Укренерго» була атакована за чотири місяці.
http://surl.li/euqzf







За матеріалами: https://www.facebook.com/KabminUA