Дитинство не можна ставити на паузу…

Сидіння в підвалах, евакуація під обстрілами, розлука з рідними, втрата домівки — усе це лишає в дитячій душі глибокий слід Людська психіка — а особливо дитяча — має колосальний потенціал до відновлення. Необхідно лише створити для цього відповідні умови. Що може зробити кожен з нас для того, аби наші діти мали щасливе дитинство навіть в умовах війни?
За сприянням Херсонської обласної військової адміністрації, Департаменту соціальної політики 06-07 травня діти Херсонського району, а саме діти із смт.Білозерка, с.Станіслав та м.Херсон взяли участь у двохденному рафтинг-турі у с.Мигії, Миколаївської області. Село Мигія, називають столицею «українського рафтингу» і «маленькою Швейцарією». Цю почесну назву воно заслужило за велику кількість скелястих островів посеред Південного Бугу, річкових порогів, багату флору та фауну і неймовірно красиву природу. Наші маленькі туристи проживали у сучасних та зручних наметах укомплектованих спальними мішками та карматами, які встановлені у критих дерев’яних альтанках. Брали участь у сплавах Південним Бугом з професійними інструкторами, милувалися фантастичною природою, споглядали велич каньйонів та красу кар’єрного озера з бірюзовою водою, насолоджувалися домашніми стравами, які з любов’ю приготували працівники кемпінгу. А ввечері, після захоплюючої подорожі, під зоряним небом діти співали пісень, спілкувалися та ділилися своїми емоціями та враженнями.
Лікар лікує, природа зцілює – один із висловів Гіппократа. Для кожного цей вислів може мати свій сенс. Але саме після відпочинку на природі відчуваєш, як і душа, і тіло оновлюються, очищується свідомість і всі життєві ситуації здаються легкими та прозорими. Дякуємо організаторам заходу, що у таких нелегкий час змогли зібрати та організувати чудовий відпочинок для дітей, які так цього потребують, адже дитинство не можна ставити на паузу або перенести на потім. І попри війну, в житті наших дітей має бути час на розваги, свята та здійснення мрій.

Управління соціальної політики Херсонської районної державної адміністрації
Ольга Зубко

Show Buttons
Hide Buttons

best keto gummies for effective weight loss 2023 keto diet keto gummies review beware keto bhb gummies reviews keto apple cider vinegar unlocking weight loss secrets kelly clarkson acv and keto pill experience new keto acv gummies beware acv keto gummies acv gummies review acv gummies reviews keto acv gummies reviews scam watch this keto gummies what s the best keto acv gummies what did kelly clarkson use for weight loss how did kelly clarkson lose so much weight keto gummies reviews alert keto gummies for weight loss peoples keto kelly clarkson keto gummies dr oz verdict on their effectiveness for weight loss