Подати заяву про субсидію в Дії можна буде швидше: долучайтеся до бета-тесту вдосконаленого сервісу

На порталі Дія запускається бета-тест вдосконаленого сервісу подачі заяви про субсидію, який зробить процедуру швидше та зручніше.

Долучитися до бета-тесту можуть користувачі Дії, які мають:

  • українське громадянство;
  • картку платника податків (РНОКПП);
  • підстави для отримання субсидії;
  • не отримували субсидію раніше.

Усі, хто прагне вплинути на вдосконалення процесу та поділитися своїми враженнями та рекомендаціями можуть долучитись до тестування  за посиланням.

Цей вагомий крок у розвитку сервісу спрямований на полегшення отримання допомоги громадянам, які розраховують на державну підтримку. Спрощену заяву про отримання субсидії на оплату комунальних послуг, газу та палива можна буде подати за 10 хвилин. Раніше цей процес займав пів години.

Держава продовжує розвивати цифрову трансформацію соціальної сфери та спрощувати процедури надання різних видів соціальної допомоги. Це сприяє створенню умов для максимальної доступності та комфорту для громадян.

Сервіс удосконалено Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством соціальної політики України  та Пенсійним фондом України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні (UNDP) у межах «Проєкту підтримки Дія» за фінансування Уряду Японії.

За матеріалами https://www.msp.gov.ua/news/23211.html

Show Buttons
Hide Buttons