Безбар’єрність — це коли можеш!

На фотографії зображено людину, яка стоїть на пандусі за дитячим візком. На тлі — будівля та зелена зона. На зображенні є текст українською: «Безбар’єрність – це коли м о ж е ш рухатися вільно». Нижче пояснення: «Фізична безбар’єрність передбачає, що будь-яка людина, незалежно від віку чи стану здоров’я, зможе користуватися навколишнім простором самостійно, без сторонньої допомоги
Безбар’єрність – це коли можеш рухатися, вчитися разом з усіма, працювати, займатись улюбленою справою, бути частиною суспільних змін. Коли можеш усе, що потрібно для гідного життя.
⚪️ Кампанія «Безбарʼєрність – це коли можеш» реалізується в межах ініціативи першої леді України Олени Зеленської за підтримки UNICEF Ukraine та інших партнерів з громадського, державного та бізнес-секторів.
Вона покликана роз’яснити суспільству шість ключових напрямів безбар’єрності:
🟡 фізичний,
🟣 інформаційний,
⚫️ цифровий,
🔵 суспільно-громадянський,
🟢 освітній
🔴 та економічний.
Детальніше про кожен з них розповідаємо на картках 👇🏻
📎 Більше про принципи безбарʼєрної комунікації — в «Довіднику безбарʼєрності» на bbu.org.ua.
Людина з протезами рук готує каву на професійній кавомашині. В одній руці — стос паперових стаканчиків, іншою вона керує пристроєм. На фоні — розмите приміщення. Український напис на червоному тлі: «Безбар’єрність — це коли можеш працювати». Нижче вказано: «Економічна безбар’єрність», ініціатива першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів» у співпраці з KFW та UNICEF. Вебсайт: bbu.org.ua. Людина з білою тростиною та навушниками стоїть у просторому залі, схожому на артгалерею. Тло містить розмиті картини, що символізують культурний простір. Ліворуч — великий фіолетовий круг із текстом українською: «Безбар’єрність – це коли можеш отримувати інформацію доступно». У нижній частині — логотипи організацій-партнерів, зокрема UNICEF, KFW, Німецьке співробітництво та вебсайт bbu.org.ua. Двоє літніх людей сидять на червоній лавці в парку, кожен тримає смартфон і користується ним. Довкола — зелена трава та дерева, створюючи затишну атмосферу на відкритому повітрі. Український напис: «Безбар’єрність — це коли можеш орієнтуватися в онлайн-послугах». Нижче зазначено: «Цифрова безбар’єрність» у межах ініціативи першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів», а також адреса сайту bbu.org.ua. Четверо дітей тримаються за руки, стоячи разом на фоні шкільної будівлі. Вони усміхнені, одягнені по-різному, демонструючи розмаїття. Український напис на зображенні: «Безбар’єрність – це коли можеш вчитися разом з усіма». Унизу — логотипи організацій, зокрема bbu.org.ua, Німецьке співробітництво, KFW та UNICEF На фоні градієнта синіх тонів з розмитим світлом зображено людину в світло-блакитній сорочці та темних штанах, яка виступає перед аудиторією. Ліворуч — український текст: «Безбар’єрність – це коли можеш бути частиною суспільних змін». Унизу — логотипи партнерських організацій, зокрема UNICEF та KFW, а також вебсайт «bbu.org.ua».
Show Buttons
Hide Buttons