Стартував проєкт «Дітям про Україну» для віртуальних подорожей країною.
Започаткований у Запоріжжі проєкт «Дітям про Україну» націлений ознайомити дітей з історичними фактами та культурними пам’ятками країни. Малеча може подорожувати віртуальною мапою, щоб ознайомитися з красою, героїчністю та неповторністю нашої славетної держави.
Інтерактивну мапу розміщено на сайті закладу дошкільної освіти №100 «Гармонія» bit.ly/3bsbo6r та кафедри дошкільної освіти ЗОІППО bit.ly/3Sjrm3y. Для здійснення мандрівки необхідно натиснути на зображення.
Докладніше: bit.ly/3brLpMD
#ДошкільнаОсвіта