Як сьогодні виглядає робоче місце українського вчителя? Шкільна кімната, стіл з ноутбуком вдома, імпровізований клас у бомбосховищі чи метро, а іноді навіть бліндаж!
Попри складнощі сьогодення, вони продовжують вчити наше майбутнє. Пандемія чи війна – вчителі працюють, аби кожна дитина могла вчитися. Тож цього року відзначаємо День Супервчителя!
Шановні вчителі, а як зараз виглядає ваше робоче місце? Де б воно не було, поділіться з нами кадрами вашої важливої праці.
Робіть фото і викладайте з хештегом #Супервчитель!