Діти з Херсонщини відпочиватимуть на Закарпатті.
Близько півтори сотні маленьких українців з Тягинської громади Херсонщини безкоштовно приймуть на оздоровлення та психологічну реабілітацію у дитячому таборі «Прага», що в місті Іршава на
Закарпатті. Це допомога від Закарпатська обласна державна адміністрація.
Сьогодні малечу у супроводі групи вчителів та батьків проводжали із залізничного вокзалу Херсона. «Укрзалізниця» забезпечила безкоштовні місця для дітей у потязі, що доправить їх до мальовничих Карпатських гір.
Дякуємо Закарпатській ОВА за підтримку наших діток, що пережили важкі часи російської окупації!
Щасливої дороги малечі та гарного відпочинку!
Відео за посилання https://www.facebook.com/YanushevichKherson/videos/1242766009607923