На Херсонщині розробляють стратегію створення індустріальних парків

Михайло Жадан на засіданні в зумі

Фундамент для майбутнього відновлення закладається вже сьогодні. Відбулося четверте засідання робочої групи з підготовки до реалізації концепції створення індустріального парку на території громад Херсонського району.

Участь у засіданні, під головуванням заступника голови Херсонської РДА Михайла Жадана та за модерації голови правління Балтійсько-Чорноморського економічного форуму Володимира Макухи, взяла міжнародна коаліція: дипломати з Польщі, Литви, Швеції, США та Італії, а також представники іноземного бізнесу.

Ключовою подією стало урочисте підписання Меморандуму про співпрацю. Цей документ об’єднав зусилля Херсонської районної та міської військових адміністрацій, ГС Балтійсько-Чорноморського економічного форуму та ТОВ «ГКС УА».

«Наша мета — створити надійний фундамент для відновлення економіки, яка була практично знищена окупантами. Індустріальні парки — це не просто майданчики, це магніти для інвестицій та робочих місць. Меморандум відкритий для приєднання всіх громад району», — наголосив Михайло Жадан.

Окрему увагу приділили відновленню транспортних артерій:

  • Херсонський морський порт та «сухий порт»: Обговорено стратегію повернення безпечного судноплавства Дніпром за участі британських партнерів (Dnipro Cargo limited) та Управління морського транспорту України.
  • Аеропорт «Херсон» (Чорнобаївка): Презентовано амбітний проект ХАБ-у «Повітряна брама Півдня України». Відновлення летовища розглядається як критичний фактор стабільності всього південного регіону.

Присутність представників Азербайджансько-Української Бізнес Асоціації «Терези», стивідорної компанії Kaminera Group (Литва) та дипломатичного корпусу підтверджує: світ готовий інвестувати у звільнену Херсонщину. Кожен виступ іноземних партнерів засвідчив віру в успіх економічного відродження нашого краю.

Show Buttons
Hide Buttons