У Києві відбувся 7-й Балтійсько-Чорноморський економічний форум

Фотографія великої освітленої кімнати, у якій проходить формальна зустріч або конференція. У кімнаті розташовані довгі столи у формі літери U, навколо яких сидять учасники. На столах перед кожним учасником лежать документи, блокноти та стоять пляшки з водою. На столах також встановлено кілька комп’ютерних моніторів. Стіни кімнати прикрашені великими муралами, які зображують сільськогосподарські сцени з полями, врожаєм і фруктами. В центрі одного муралу розташований логотип із написом "НААН" (NAAS) та стилізованим зображенням колоска пшениці. Кімната має високі стелі з вбудованим освітленням, а з одного боку є великі вікна із шторами. Учасники виглядають зосередженими на обговоренні

7-й Балтійсько-Чорноморський економічний

9 квітня 2025 року в Києві відбулася фінальна частина 7-го Балтійсько-Чорноморського економічного форуму, що стартував ще у вересні 2020 року в Херсоні. Захід мав завершитись у 2022 році, однак через повномасштабне вторгнення військ рф його підсумкову сесію проведено лише зараз. Співорганізатором виступила Національна академія аграрних наук України.

У форумі взяли участь понад 50 представників з країн Європи та Азії, включаючи послів і представників дипломатичних місій Туркменістану, Литви, Польщі, Естонії, Молдови, Азербайджану, Таджикистану, а також Європейського Союзу. Долучилися й українські урядовці, науковці, парламентарі та представники місцевої влади, частина учасників працювала онлайн.

На фотографії двоє чоловіків сидять за столом, одягнені у формальний одяг. Один із них тримає мікрофон, його обличчя трохи повернуте вбік. На столі перед ними стоїть маленький прапор України, а також лежать папери. На задньому фоні видно великий знак із літерами «НААН» (NAAS), а також панорамне зображення з природними елементами: квітами та зеленню

7-й Балтійсько-Чорноморський економічний

Особливу увагу на заході приділили розширенню географії співпраці до країн Каспійського регіону й Центральної Азії. Відтак 7-й форум вперше було оголошено і Балтійсько-Чорноморсько-Каспійським. Головними темами обговорення стали: продовольча безпека, створення індустріальних парків і вільних економічних зон як інструментів відновлення економіки України, а також вплив кліматичних змін на аграрний сектор.

Окремий акцент зроблено на розвитку Херсонського району. Почесний консул Литовської Республіки в Херсонській області Віктор Попов презентував проєкти зі створення Індустріальних парків у Херсонському районі. Їх важливість для постраждалої прифронтової області підкреслив голова Херсонської районної  державної (військової) адміністрації Михайло Линецький. Він наголосив, що через щоденні обстріли з боку російських окупантів район потребує особливої уваги та інвестицій у відновлення інфраструктури.

На фотографії начальник Херсонської РД(В)А Михайло Линецький та голова правління Форуму Володимир Макуха стоять поруч і тримають у руках картину у рамці. На картині зображена стилізована скибка арбуза, виконана у яскравих кольорах. Обидва одягнені у формальний одяг: костюми з краватками, на шиї бейджі на стрічках. На задньому плані видно банер з текстом та зображенням пшеничного поля

7-й Балтійсько-Чорноморський економічний

Під час форуму також відбулася важлива дипломатична подія — підписання протоколу про наміри щодо партнерства між містом Вісагінас (Литва) та містом Гола Пристань. Документ, який підписала начальниця Голопристанської міської військової адміністрації Світлана Лінник, стане основою для укладання майбутньої угоди про співпрацю. Представники литовської делегації зазначили, що цей крок — не лише знак підтримки, а й результат багаторічної взаємодії, розпочатої свого часу, за участі міського голови міста Херсона Володимира Миколаєнко та міського голови міста Гола Пристань Олександра Бабіча, які вже більш ніж три роки знаходяться в полоні у російських окупантів.

На фотографії зображено групу людей, які стоять та сидять за столом в офіційному приміщенні. У центрі стоїть Володимир Макуха, голова правління Форуму. Усі присутні одягнуті у формальний одяг: чоловіки в костюмах, а жінки в класичному офісному стилі. Макуха тримає документи в руках, а зліва від нього стоять ще двоє осіб, які також тримають документи, імовірно, пов'язані з презентацією або офіційними обговореннями. За столом сидить ще одна людина, перед нею розташовані папери, пляшки з водою і маленький прапор України. На задньому плані видно емблему з написом «НААН» та ілюстрацію з аграрними пейзажами, які включають зображення полів та квітів

7-й Балтійсько-Чорноморський економічний

Завершуючи форум, його учасники повідомили, що наступний, восьмий, Балтійсько-Чорноморський економічний форум (у поєднанні з Балтійсько-Чорноморсько-Каспійським) відбудеться в Литві.

Вісім людей на фоні декоративної стіни із зображенням трьох великих колосків пшениці. Всі присутні одягнуті у формальний одяг: чоловіки в костюмах, а жінки у сукнях. На шиї в деяких із них є бейджі або іменні значки, що свідчить про участь у конференції чи офіційному заході. Приміщення має дерев’яну підлогу та червону доріжку.

7-й Балтійсько-Чорноморський економічний

За матеріалами https://tinyurl.com/285smlrg

Show Buttons
Hide Buttons